16 Mayıs 2013 Perşembe

machka 2013 abiye elbise modelleri ile gelen şıklık

machka markasını tanımayanlarınız illa olacaktır. özellikle elbise ve abiyeleri muhteşem şık diyebilirim, marka geçen gün 2013 yılı elbise modellerini ve abiye modelleri basına tanıttı, birbirinden güzel modellerin yer aldığı machka 2013 yaz koleksiyonunda kısa elbiseler uzun elbiseler, abiyeler, yaz için abiye modelleri, kısa kesim etekler, kısa elbiseler, sezon trendlerinden çizgili modeller, ve daha fazlası siz hanımların beğenisine sunuldu.

Ben genel olarak markanını yeni koleksiyonunu çok beğendim özellikle ucuz elbise modelleri ve abiye modelleri arayanlar için çok güzel seçenekler bu koleksiyonda bulunuyor. bunun dışında, machka tarzını yani alışılmış tarzını korumaya devam ediyor ve şehirli kadın için, iş elbiseleri ,düğün için abiye modelleri, konusunda adından söz ettiriyor.

Tatil için elbise modeli arıyn hanımlar ise bu koleksiyonda dantelli beyaz elbise modelleri, tül modeller, uzun elbiseler, maksi elbiseler bulabilirler, özellikle çiçekli elbise modelleri beğenenler için çok güel seçenekler mevcut.
daha fazlası için http://abiyebudur.blogspot.com/2013/05/machka-2013-ilkbahar-yaz-koleksiyonu.html adresini ziyaret edebilirsiniz.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder